Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2024-03-17 | 16:45 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Tábor B | 7:2 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2024-03-15 | 18:45 | SKLH Žďár nad Sázavou | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 0:7 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2024-03-13 | 17:55 | HC Střelci Jindřichův Hradec | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 6:7 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2024-03-03 | 10:30 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Poděbrady | 4:6 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2024-03-01 | 18:25 | HC Tábor B | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 4:6 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2024-02-25 | 10:30 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | SKLH Žďár nad Sázavou | 3:1 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2024-02-23 | 18:30 | SC Kolín | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 12:1 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2024-02-18 | 10:30 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Střelci Jindřichův Hradec | 8:5 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2024-02-16 | 19:00 | HC Poděbrady | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 10:3 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2024-02-11 | 11:00 | HC Slovan Moravská Třebová | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 5:7 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2024-02-10 | 16:45 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Litomyšl | 8:3 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2024-02-04 | 13:00 | HC Chotěboř | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 3:9 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2024-02-01 | 19:30 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Spartak Choceň | 4:1 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2024-01-14 | 10:30 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Náchod | 2:8 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2024-01-06 | 17:00 | HC Hlinsko | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 5:6 sn | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-12-17 | 11:00 | HC Litomyšl | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 3:4 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-12-16 | 16:25 | HC Město Rychnov nad Kněžnou | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 2:9 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-12-09 | 16:45 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Chotěboř | 18:1 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-12-02 | 16:45 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Slovan Moravská Třebová | 3:1 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-11-26 | 10:30 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Opočno | 9:6 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-11-19 | 12:00 | HC Spartak Choceň | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 2:6 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-11-05 | 10:30 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Hlinsko | 10:2 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-11-04 | 16:45 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Litomyšl | 15:0 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-10-27 | 19:30 | SK Třebechovice pod Orebem | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 3:5 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-10-22 | 17:00 | HC Chotěboř | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 0:11 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-10-13 | 20:00 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Wikov Hronov | 8:3 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-10-08 | 12:00 | HC Slovan Moravská Třebová | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 2:4 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-10-07 | 18:30 | Spartak Nové Město nad Metují | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 1:6 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-09-29 | 20:00 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Choceň | 2:4 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-09-23 | 17:00 | HC Hlinsko | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 0:5 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-09-03 | 16:30 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Wikov Hronov | 6:4 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-08-30 | 16:30 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | SK Třebechovice pod Orebem | 10:3 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-08-27 | 18:00 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Skuteč | 6:2 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-03-11 | 12:30 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Hlinsko | 4:5 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-03-04 | 10:00 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Skuteč | 8:1 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-02-25 | 12:30 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Slovan Moravská Třebová | 4:3 sn | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-02-18 | 14:30 | HC Spartak Choceň | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 4:1 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-01-28 | 17:00 | HC Hlinsko | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 4:5 sn | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-01-21 | 9:00 | HC Skuteč | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 1:11 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-01-15 | 10:00 | HC Slovan Moravská Třebová | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 5:3 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-01-14 | 16:45 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Spartak Choceň | 4:3 sn | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-01-07 | 12:30 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Hlinsko | 1:2 sn | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2023-01-02 | 16:45 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Skuteč | 14:0 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2022-12-18 | 10:15 | HC Skuteč | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 0:7 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2022-12-16 | 18:45 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Slovan Moravská Třebová | 5:2 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2022-12-11 | 11:00 | HC Spartak Choceň | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 3:4 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2022-12-08 | 18:15 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Spartak Choceň | 3:4 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2022-12-04 | 9:15 | HC Hlinsko | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 1:6 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2022-11-27 | 16:30 | HC Slovan Moravská Třebová | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 3:2 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2022-11-19 | 16:45 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Hlinsko | 5:6 sn | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2022-11-17 | 13:15 | HC Ledeč nad Sázavou | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 4:6 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2022-11-13 | 10:15 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Světlá nad Sázavou | 6:4 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2022-11-06 | 10:00 | HC Skuteč | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 2:5 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2022-11-05 | 16:45 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Slovan Moravská Třebová | 2:3 sn | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2022-10-29 | 17:30 | SK Sršni Kutná Hora | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 6:3 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2022-10-28 | 12:15 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | SC Kolín | 2:14 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2022-10-23 | 16:00 | HC Spartak Choceň | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 1:2 | Dorost |
Hráno v Litomyšli.
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2022-10-16 | 9:00 | HC Hlinsko | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 2:5 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2022-10-15 | 12:30 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Ledeč nad Sázavou | 6:3 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2022-10-09 | 10:00 | HC Světlá nad Sázavou | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 1:8 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2022-10-08 | 12:30 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Skuteč | 7:3 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2022-10-02 | 10:00 | HC Slovan Moravská Třebová | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 7:1 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2022-10-01 | 12:30 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | SK Sršni Kutná Hora | 2:9 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2022-09-25 | 15:30 | SC Kolín | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 9:2 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2022-09-24 | 18:15 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Spartak Choceň | 3:4 sn | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2022-09-18 | 16:30 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Slovan Moravská Třebová | 7:2 | Dorost |
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2022-09-03 | 13:00 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Wikov Hronov | 3:4 | Dorost |
1:0, 0:1, 2:3
Sestava: Kukla (29´ Cartmell) - Havránek, Elis, Huňáček, Čečotka - Skalický, Fránek, Švub, Svatošová, Kovář, Kašpar, Šmoldas, Mach, Maštera
Branky a nahrávky: Havránek, Kašpar (Kovář), Skalický (Havránek)
Komentář: Druhé přípravné přátelské utkání sehráli dorostenci TJ Lokomotiva Česká Třebová opět na domácím ledě s týmem HC WIKOV Hronov. Ve velmi kvalitním a vyrovnaném utkání se štěstí bohužel přiklonilo k soupeři, který 13 vteřin před koncem vstřelil vítěznou branku.
Datum | Čas | Tým domácí | Tým hosté | Skóre | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
2022-08-27 | 13:00 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | HC Skuteč | 7:3 | Dorost |
4:0, 2:0, 1:3
Sestava: Kukla (32´ Cartmell) - Elis, Havránek, Huňáček, Čečotka - Zahálka, Kovář, Mach, Skalický, Fránek, Švub, Šmoldas, Kašpar, Bílek
Branky a nahrávky: Švub (Huňáček), Kovář, Skalický (Švub), Bílek (Elis), Fránek, Kašpar (Čečotka), Zahálka
Komentář: Dorostenci mají za sebou úspěšný vstup do sezóny, když v přátelském utkání porazili na domácím ledě tým HC Skuteč, se kterým se letos několikrát potkají i v soutěži.
Tomáš Havránek
Tel.: 732617066
E-mail:
tho@seznam.cz
Tomáš Havránek ml.
Tel.:
E-mail:
Michal Brand
Tel.: 607822155
E-mail:
michal.brand@seznam.cz
Číslo | Foto | Jméno | Příjmení | Ročník | Post |
---|---|---|---|---|---|
2 | Oliver | Cartmell | 2008 | Brankář | |
1 | Dominik | Babka | 2007 | Brankář | |
1 | Vojtěch | Kukla | 2008 | Brankář | |
25 | David | Kašpar | 2008 | Obránce | |
12 | Adam | Vrbický | 2009 | Obránce | |
29 | Ondřej | Teplý | 2009 | Obránce | |
11 | Tereza | Kovářová | 2007 | Obránce | |
16 | Dominik | Vrba | 2007 | Obránce | |
15 | Dominik | Elis | 2007 | Obránce | |
23 | Tomáš | Sirový | 2008 | Obránce | |
14 | Tadeáš | Havránek | 2007 | Obránce | |
21 | Štěpán | Skalický | 2007 | Útočník | |
9 | Matěj | Fránek | 2007 | Útočník | |
22 | Vítek | Švub | 2007 | Útočník | |
24 | Radim | Kadidlo | 2007 | Útočník | |
19 | Matěj | Palán | 2008 | Útočník | |
13 | Sam | Kovář | 2007 | Útočník | |
8 | Vojtěch | Bezděk | 2009 | Útočník | |
17 | Jan | Zahálka | 2008 | Útočník | |
26 | Jan | Jež | 2008 | Útočník | |
18 | Šimon | Jebousek | 2008 | Útočník | |
20 | Milan | Jansa | 2009 | Útočník |